• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Yılbaşı temalı oje desenleri

E

Ebrusga

Guest
Kızlar mafoldum artık 2-3 haftadır ya. Lütfen bişey önerin. 18 aylık Kızımın düzeni öyle bi bozuldu ki gunduz ve sabah uykusu günü gününü tutmuyor ama gece 2den önce uyumuyor. 2-3-4. Ben biyerde uyuyup kalıyorum artık, oda yerlerde uyuyor en sonunda. 1 haftadır emmeyi bıraktık buda tuz biber oldu sanırım.

Mesela sabah 7 de felan uyanıyor geri 9da uyuyakalıyor gece uyumadığı için. Bugun ki gibi.

Yada Uyutmazsam öğlen 12 gibi yatıyor 2 de uyanıyor, akşam tekrar en geç 7:30 uyuyakalıyor kendi...

18 aylık kızımın bozulan uyku düzeniii... acil

Okumaya devam et...

M

*MeleK*

Guest
yılbaşı için oje renkleri, yılbaşına uygun oje desenleri, değişik oje desenleri, yılbaşı için oje desenleri ile ilgili konumuz sizlerle...

Bakımlı eller ve ojeli tırnaklar ilk bakışta dikkati çeken bir ayrıntıdır. Herşeyin abartısının kötü olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Çok fazla uzun tırnağı bir bayan da itici buluyorum. Ama belli ölçüler de uzatılan ve manikürlü bir tırnak her zaman daha estetik görünür gözüme;)

Bayanlar için oje renkleri kıyafetlere göre tercih ediliyor...

Yılbaşı temalı oje desenleri