• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Topuk çatlağı için bakım önerileri

C

cansuday

Guest
merhaba arkadaslar, gerek kadinlarkulubu içerisinde gerek tüm internette sivilce izleri ve çukurlarının tedavi şekli ve sonuçları hakkında onca arama yaptım. ama her seferinde bir yöntem büyük bir mucize gibi karşılanıp kitleleri sürüklüyor sonrasından şikayetler ve ortada bir ilerlemeyle karşılaşılmadıgı konusunda yorumlar belirmeye başlıyor.

o yüzden bu başlık altında, birinci elden yaptırdığınız tedavi sonucunda "ben gerçekten ilerleme kaydettim, daha iyi oldu yüzüm vb"...

Sivilce İzleri ve Çukurları Kesin Sonuçlar? (Öncesi-Sonrası) ??

Okumaya devam et...

B

BEYZA21

Guest
Topuk çatlaması, çeşitli sebeplerle ayakların topuk kısımlarında meydana gelen kuruma ve çatlama durumudur. Rutin olarak yaptırılacak pedikürler bu tip bir sorunun oluşmasını engelleyecektir, ancak her zaman durum böyle olmayabilir. Yaptırdığınız pediküre rağmen topuk çatlaklarınızın oluşmaya başladığını fark ederseniz mutlaka bir an önce tedaviye başlayın. Aksi halde bu durum ağrılı ve kanamalı bir hal alabileceği gibi nasır oluşumuna da sebep olabilir. Topuk çatlaması genellikle soğuk...

Topuk çatlağı için bakım önerileri