• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

tirnak uzatmanin cabuk yolu

A

arin78

Guest
#1
Merhaba kk benim 2 yasinda bir oglum var ona kitap okumak istiyorum ama o kitap okumak yerine eline alip yirmayi tercih ediyor okumama izin vermiyor degil kendisi bende okusam banada mudahale ediyor sizler cocuklariniza nasil alistirdiniz kitap okumayi? Siz okurken onlar sizi dinliyormu? Nasil kitaplar aliyorsunuz birkac kitap ismi verebilirmisiniz 2 yas cocuklarina okuyabilecek turden.

Okumaya devam et...
 
D

dilek86

Guest
#1
Tırnak sağlığı önemlidir. Tırnak sağlığını sağlıklı beslenme ve bakım sağlamaktadır. Sağlıklı besinleri özellikle keratin içeren besinleri tüketmek tırnaklarınızı sağlıklı kılacaktır. Bunun yanısıra bir takım koşullara da dikkat etmeniz gerekir. Tırnaklarınızı temiz tutmak , kimyasallara maruz bırakmamak düzenli bakımlarını yapmak gibi.

Tırnaklar el güzelliğine katkıda bulunur. Bir çok kadın el ve tırnak bakımı konusunda hassastır . Uzun ve...

tirnak uzatmanin cabuk yolu
 
Üst