• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

sayonora güzellik merkezi

S

semizotu_

Guest
Kızlar daha çok erken belki ama ben şimdiden araştırıyorum. Hangi yolla doğum yapsam diye normal doğumdan çok korkuyorum.Benim doktorum suda doğum yaptırabiliyor. Su da doğum hakkında bilgisi olan yaptıran varmı sizce dusunmelimiyim bunu

Okumaya devam et...

P

pırılım

Guest
MELEKLERMEKANI.COM NOTU:

Sitemize ulaşan Sayanora Yetkilisi Sayın AV. ÖZAL SAYAN, aşağdaki yormu bizlere göndermiştir. Melekler Mekânı olarak bu konu hakkında yorum yazan kişilerin karalama yapıyor olma ihtimaline karşı, konuya sayın SAYAN'ın yorumunu ekliyor ve kendisinden, bu konuyla / şikayetlerle ilgilenecek kişi yada kişilerin iletişim adres ve telefonlarını bildirmesini rica ediyoruz. Bu konu hakkında sorun yaşayan kişilerinde yine sayfamız üzerinden Sayın SAYAN ve...

sayonora güzellik merkezi