• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri

R

rihannaa

Guest
Merhabalar öncelikle;

21 yaşındayım. Meme dokum neredeyse hiç yok. İstanbul'da yaşıyorum ve çalışıyorum. Para biriktirip silikon yaptırmak istiyorum ve bunun için de doktor araştırıyorum. Annemin duruma yaklaşımı negatif, bu da beni üzüyor. Protez için yaşım çok mu genç?

Giydiklerimi kendime yakıştıramıyorum, kendimi ayna karşısında kötü hissediyorum bu ameliyat için yeterli değil mi? Doktor olarak Ayşegül Sivri ve Naci Karacaoğlan'ı düşündüm. Ayşegül hn'ın fiyatı biraz fazla geldi, Naci...

Genç Yaşta Protez?

Okumaya devam et...

M

*MeleK*

Guest
özcan denizin bebeği, özcan denizin oğlu, özcan deniz kiminle evli, özcan denizin oğlunun fotoğrafları ile ilgili bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Ünlü sanatçılarımızdan ve müzmin bekarlarınızdan biri olan Özcan Deniz geçtiğimiz Mart ayı için de bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Feyza Aktan ile nikah masasına oturmuştu.

Feyza Aktan nikah masasına oturduğun da tam 7,5 aylık hamileydi. Kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile hayatını birleştiren Özcan Deniz geçtiğimiz...

Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bebeğinin ilk görüntüleri