• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Megastar Tarkan'a prenses mi geliyor?

T

turkanD

Guest
#1
Merhabalar, ikiz bebek arabası ne kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Ben uppababy i çok beğendim, iki bebekte onda dışarı bakabiliyor üstelik arkadaki de altta kalmıyor. Ama fiyatı çok yüksek geldi, e bebek in kendi markası var baby&plus diye. O da aynı tasarım ama endişem yeni bir ürün olması ve hiç yorum olmaması.. Bir de kraft wow var. Yanyana ve ebat olarak ufak geldi. Sizlerin fikirleri nedir acaba? Bir de ana kucağı bebek arabası için şart mı? Portbebe yeterli olur mu?

Okumaya devam et...
 
M

*MeleK*

Guest
#1
Tarkan'ın bebeği kız mı erkek mi resmi olarak açıklandı mı ? Ünlü popçu Tarkan namı diğer megastar Tarkan bildiğiniz üzere bir süre önce Almanya'da hayranı Pınar Dilek ile hayatını birleştirmişti. Uzun bir süredir hakların da çıkan Tarkan'ın baba olacağı haberleri bir türlü netlik kazanmamıştı.

Ta ki geçtiğimiz günler de artık Tarkan'ın sosyal medya hesabından baba olacağını resmen açıklaması ile birlikte eşi Pınar Dilek'in hamile olduğunu herkese duyurmuş oldu.

Millet...

Megastar Tarkan'a prenses mi geliyor?
 
Üst