• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Manikürü uzun süre kullanmanın yolları

I

incesaz

Guest
#1
Arkadaşlar Goji krem kullanan varmı? Reklamlarını gördüm inanılmayacak kadar etkili ve mucize olarak gösteriliyor.14 günde kırısıklıgı tamamen yok etmeyi vadediyor.Çok inandırıcı gelmedi bana eğer kullanıp tecrübe eden varsa paylaşabilirmi acaba?

Okumaya devam et...
 
B

BEYZA21

Guest
#1
Bayanlar için tırnaklarının güzel gözükmesi son derece önemlidir. Bunun için tırnaklarına manikür yaptırırlar. Uzun uğraşlar sonucu gerçekleşen bu işlemin amacı tırnaklara bakım yapmanın dışında güzel görünmelerini sağlayabilmektir. Manikür işleminden maksimum verim alabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu makalemizde yaptırdığınız manikürü uzun süre nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını bulabilirsiniz.
Ellerinizi çok fazla suyun içerisinde bekletmeyin...

Manikürü uzun süre kullanmanın yolları
 
Üst