• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

V

Vuslat71

Guest
Arkadaslar benim yardima ihtiyacim var!
Estetik ameliyati yaptirmak istiyorum ama kafam iyice karisti fiyatlar hic bir yerde gösterilmiyor su estetik en fazla bu kadar tutar diye birde cok doktor var hangisi iyice sasirdim!Ben protezle gögüs diklestirme ameliyati istiyorum ve yaklasik 8 sene önce yag aldirmistim cok kötü yapti doktor onu düzeltirmek ve bazi yerlerlerine fazla yag aldigi icin lipofilling yaptirmam lazim!Sizler kimi tavsiye edersiniz ve ne kadar ödediniz cünkü fiyat...

Estetik fiyatlari ,iyi doktorlar!

Okumaya devam et...

S

seerose

Guest
lazer epilasyon yaptıran varmı lazer epilasyon yaptıranlar yaptıranlar lazerli
Selam melekler,bu konuyu aradim ama tam olarak bu baslik altinda bulamadim.Umarim acilmis bir konuyu ikinciye acmiyorumdur.Benim merak ettigim lazer ile kesin sonuc alan var mi?Malesef ben koluma yaptiriyorum ve daha bir sonuc alamadim.Bunu da belirteyim ki hormon testide yaptirdim ve birsey cikmadi.Benim gibi sonuc alamayanlar varsa sonuclari paylasalim.