• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

lazer epilasyon uygulamaları

U

unutursun20

Guest
#1
Arkadaslar bana istanbulda özelden dis dolgusu icin hangi doktoru tavsiye edebilirsiniz ? Bu arada instagramdan gördüm 3-4 günde dis beyazlatma diyorlar, yaptirip memnun kalan var mi?

Okumaya devam et...
 
S

SadmiN

Guest
#1
Bayanların, hatta son yıllarda beylerin de kozmetik anlamda kendilerine bakma ihtiyacı, modern ve sağlıklı yaşamın gereği olarak, artmış ve bunun sonucu olarak istenmeyen tüylerin yok edilmesi son yıllarda en popüler kozmetik uygulamalardan biri durumuna gelmiştir. Uygulamalar geleneksel metotlardan yüksek teknolojinin kullanımına uzanan geniş bir yelpaze oluşturmaktadır. Yelpazenin en gelişmiş ucunda günümüzde lazer epilasyonlar yer almaktadır.


Lazer nedir ve tüylere nasıl etki eder?
”...

lazer epilasyon uygulamaları
 
Üst