• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Lazer epilasyon kısırlık yada kanser yaparmı?

N

Naznazu

Guest
Eki Görüntüle 2137045 Eki Görüntüle 2137046 merhaba,ben ömer sağıra liplift yaptirdim instagramdan bulmustum.ve ucuz diye gittim baya da yaptiran olmus fakat bu doktorlar hep guzel fotolari koyup paylasiyolar.
Birincisi doktor ilgisiz demiyim de soguk ve pek konusmuyo islemden sonra ve komplikasyon olustugunda bana hic bir sey demedi onermedi.hic bisey yokmus gibi davraniyo yani
Benim yuzumde anormal yara iyilesmesi oldu ve iz kaldi.
Ilk diktiginde bile bosluklar delikler...

lip lift siddetle yaptirmayin

Okumaya devam et...

B

BEYZA21

Guest
Lazer epilasyon uygulaması esnasında bazı yan etkiler oluşabilir. Örneğin, lazer uygulaması yapılan bölgede kaşıntı, kızarıklık, şişme gibi etkiler olabilmektedir. Bunlar kıl köklerinin, enerjiden etkilendiğini gösteren hafif kabartılar ve kızarıklıklar gibi yan etkilerdir. Diğer bir yan etki ise yanma hissidir. Cilt üzerinde, birkaç saat içerisinde geçmek üzere hafif bir güneş yanığına benzeyen bir yanma hissi oluşabilir. Ancak bu durum kısa bir süre içerisinde kaybolacaktır. Bu yan etkiler...

Lazer epilasyon kısırlık yada kanser yaparmı?