• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Kaş arası kırışıklığı için öneriler

K

Komanchero

Guest
#1
Arkadaşlar Merhaba ben çeneme implant yaptıracağım ama doktorum bana medpor implantı önerdi ama bazı yabancı kaynak sitelerde araştırdığım kadarıyla medpor sorun yaratıyormuş çene ucu estetiği konusunda medpor da sıkıntı yaşayan oldu mu? Silikon daha mı iyi? ve son olarak kayma yapıyor mu?

Okumaya devam et...
 
B

BEYZA21

Guest
#1
Kırışıklıklar, cildinizin gençliğini parlaklığını kaybettiğinin göstergesi olan bir durumdur. parlaklık kaybediyor bir göstergesidir. Cildinizdeki kolajen ve elastin liflerin zayıflaması yada azalması sırasında cilt yaşlanmaya başlar.


Bunun en büyük nedeni doğal süreç olan cildin yaşlanması ve diğer bir çok faktör de buna neden olabilir. Ancak, yıllar içinde, tekrarlanan yüz hareketleri de sonunda ağız çevresinde, alında, kaşlar arasında ve göz çevresinde ince çizgiler ve kırışıklıklara...

Kaş arası kırışıklığı için öneriler
 
Üst