• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

İrem Derici'nin sağlık durumundan son haberler

H

-h_b-

Guest
Merhaba arkadaşlar. Ocak ayında ebru hanıma himenoplasti ameliyatı oldum. Nisan ayında da kontrole çağırdı. Ameliyat masasında kızlık zarının tutması için daraltma işlemi yapması gerektiğini söyledi. Dert bu ya kurtulmak da istiyorsun onu da yaptı. Burada yazılanlar benim içime kurt düşürdü kendisininde düğünden önce gel çagrısı tabi. Kalıcı zar yapımında ister 10 ister 15 yıl sonra olsun kesinlikle düğünden önce cagrılmadıgını öğrendim. bunun üzerine şüphelerim giderek arttı. Yazılanlarla...

Dr.Ebru Zülfikaroğlu Himenoplasti Pişmanlığım.

Okumaya devam et...

M

MaWiM

Guest
irem dericinin son hali, irem derici son dakika irem dericinin sağlık durumu, irem derici yoğun bakımda ile ilgili bilgileri bu konumuz da bulabilirsiniz.

İrem Derici son hali ile ilgili haberleri sevenleri büyük merak için de takip etmeye devam ediyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günler de büyük bir sağlık problemi yaşayan pop müzik sanatçısı İrem Derici tedavi edilmek üzere yoğun bakıma alınmıştı...

İrem Derici'nin sağlık durumundan son haberler