• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Estetik Kurbanı Şebnem Dönmez

H

Hayal90

Guest
#1
Merhaba herkese, ben yeni üye oldum ve haftalardir forumda yazanlari okiyorum. Fakat daha net bilgilere ihtiyatim var.
Benim suanki listembe baya bi doktor var: Tugrul Turan, Teoman Dogan, Naci Celik, Ali Mezdegi, Nazmi Baycin, Aylin Karakut, Nazim Durak, Fethi Orak, Gürhan özcan, Erdem Yarmuk, Nebil Bozdagan ve Osman Oymak.

Ben yaklasik 50kg verdim ve memlerim asiri derecede sarkdi... Ben yuvarlak silikon istiyorum ve asiri dogal durmasina gerek yok...
Lütfen ameliyat olan yorumlarini...

Meme diklestirme + Silikon / lütfen ameliyat olanlar cevaplasin

Okumaya devam et...
 
M

MaWiM

Guest
#1
Bu konu Şebnem Dönmezin estetikli haline yer vermektedir.

Bir süredir ekranlar da görünmeyen Şebnem Dönmez, Kanal D nin sevilen dizisi Kuzey ve Guney de ortaya çıkarak hayranlarını şaşkına uğrattı.
Bir zamanlar güzelliği ve başarılı çalışmaları ile kendinise birçok hayran kazanan Şebnem Dönmez, Estetikli son hali ile tabiri caizse izleyici tarafından tanınmakta güçlük çekildi.

Şebnem Dönmez estetikli halini eleştirenlere verdiği cevabı sizler için paylaşıyoruz...

Estetik Kurbanı Şebnem Dönmez
 
Üst