• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Erkekler için Lazer Epilasyon

N

nilcin

Guest
Merhaba. Son iki senedir gıdım beni çok rahatsız ediyor. 36 yaşındayım ve Boynumda da kırışma başladı. Lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum . Kocaeli ya da İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz iyi doktor var mı? Süreç nasıl? İşe yarıyor mu? Düzelmek ne kadar sürüyor? İlk defa forma katılıyorum, yardım ltf.

Okumaya devam et...

B

BEYZA21

Guest
Erkekler ile bayanlardaki tüylenme şikayetleri her ne kadar aynı olmasa da modern çağımızda özellikle kentdeki bakımlı erkekler aşırı kıllardan kurtulmak istiyorlar ve bunun için lazer epilasyon yöntemine sıkça başvuruyorlar.Lazer epilasyon, uygulama açısından erkeklere ve kadınlara aynı şekilde uygulanmakta olup fark yoktur. Ancak, erkeklerin kıl kökleri bayanların kıl köklerinden daha kalın olabileceğinden, erkekler lazer epilasyondan daha verimli sonuç alabilmektedir.

Erkekler için...

Erkekler için Lazer Epilasyon