• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli

A

Alys

Guest
Merhaba,

Emzirmeyi birakali 2 ay oluyor, ve estetik operasyon dusunuyorum. Sanirim emzirme sonrasi bir yil beklemek gerekiyormus.
Ben de bu surede doktor arayisindayim. Turkiyede de doktor ariyorum ancak bulundugum ulkede operasyon yaptirsam sanirim kontroller icin falan daha iyi olacak.

Genel olarak yurtdisi estetik operasyon deneyimlerinizi paylasir misiniz?
Ve hollandada onereceginiz doktor/ klinik / hastane var midir?

Okumaya devam et...

M

*MeleK*

Guest
berguzar korel kısa saç, berguzar korel yeni imajı, berguzer korel saç modeli, berguzer korel 2018 saç modeli ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Kanal d ekranlarının iki senedir yayın da olan fenomen dizisi "Vatanım Sensin" geçtiğimiz hafta izleyecisine veda etti. Diziyi izleyenlerin bir çoğu Berguzar Korel ve eşi Halit Ergenç'in dizi de ölmesine epey bir sinirlenmişti. Bildiğiniz üzere dizi de Berguzar Korel Azize, Halit Ergenç ise miralay Cevdet karakterini oynuyordu.

Vatan...

Berguzer Korel'in yepyeni imajı kısa saç modeli