• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Ayak güzelliği için bakım önerileri

Y

yulin34

Guest
#1
Kızlar selamm
Fikirlerinize ihtiyacım var. Araştırıyorum ama çok az bilgi var. Ben çenemden çok rahatsızım gerçekten bazen kırasım geliyor aşırı takıyorum. Koreye gidesim geliyor bazen.
Kimisi beni tatlı gösterdiğini söylüyor ama yok estetik durmuyor. Normal değil sevmiyorum napayım.
Aynada bazen sanki yeşil dev yaratığı görüyorum anladınız siz kim olduğunu . İşin garibi tvdekileri de o yaratığa benzetir oldum son zamanlarda psikolojim mi bozuldu nedir anlamadım.
Çene ameliyatı olursam...

Bir derdim var

Okumaya devam et...
 
B

BEYZA21

Guest
#1
Ayaklarımız tüm bedenimizin yükünü taşıyan , önemli organlarımızdan biridir.Sürekli ayakta kalmak topukların çatlamasına ,ayakların damarlaşmasına neden olabilir. Ayakların gün içinde çorap ve ayakkabı içinde kalması da ayakların hava almasını engeller.Buda ayak sağlığı için tehdit oluşturur.Ayak mantarı,tırnak mantarı gibi.Ayaklarımızın gerek sağlığı gerekse estetik açıdan güzel görünmesi için bakımını sağlamamız lazım.Ayak bakımı hakkında tüm detayları sizlerle paylaşıcaz öncesi ...

Ayak güzelliği için bakım önerileri
 
Üst