• Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz! Facebook | Twitter ve Instagram hesaplarımız için kullanıcı adımız @rujmujcom
  • Sitemiz, sadece kadınlara özel bir internet mecrasıdır. Bu mecrada sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri şekilde kısaca her türlü konuşulmakta, paylaşılmakta ve tartışılmaktadır. Konuları Görebilmek için ÜYE olmanız Gerekmektedir.

Aleyna Tilki'den Rap Yorumu Geldi

O

ogretmenim

Guest
arkadaslar oglum 35+5 te dogdu.ama kilosu diyabetimden dolayi 2900 du.

sorum su kitaplara gore dogdugu haftaya gore motor gelişimi geri gibi hala başını tutmuyor 2 aylık olmamıza az kaldi.ya da gulmuyor

ben simdi oglumun gelişimi icin dogması gereken haftaya goremi bakmaliyim yani 4 ocak yoksa dogum traihi olan 5 aralıga gore mi?

Okumaya devam et...

S

SadmiN

Guest
Aleyna Tilki, onu ilk kez O ses Türkiye yarışmasında sıra dışı ses rengi ve muhteşem yorumu ile tanıdık. 18 Yaşını da geçti hem fiziken hem de ses olarak üst seviyelerde bir kız Aleyna... Sosyal Medya Üzerinden Rap parçası seslendireceğini ifade etmişti ve bunu yapmış ta Nasıl bulacaksınız bilmiyorum Ama ben baya beğendim ses rengi Rap parçaları söyleyecek tarzda. Siz Ne Diyorsunuz ?

Sosyal medya hesabından rap söylediği görüntüleri paylaşan Tilki, "Amsterdam ve 2 şubat Bostancı...

Aleyna Tilki'den Rap Yorumu Geldi